Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz.
search

Bankalar Aktivite Fotoğraf Çekimi

Bankalar Aktivite Fotoğraf Çekimi – PROJELER :

Türkiye İş Bankası – Tema Vakfı (81 İlde 81 orman ) (Eskişehir-Zonguldak-Çanakkale-Antalya-Sivas)

Türkiye İş Bankası  –  ( Okullar Sporları Satranç Türkiye Şampiyonası Avanos Fotoğraf Çekimi 2017)

Türkiye İş Bankası – ( Patara Kazıları Video Fotoğraf Çekimi ) 

Akbank (Gebze Genel Müdürlük Çocuk Şenliği Fotoğraf Çekimi )

Takasbank ( Mecidiyeköy Şubesinde Faaliyet Raporu İçin Portre Fotoğraf Çekimi ) 

Türkiye İş Bankası – (Antalya – Rixos  Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası Antalya 2018 )

Bankalar Sosyal Aktivite Organizasyon Fotoğraf Çekimi Okullar Sporları Satranç Türkiye Şampiyonası Avanos Fotoğraf Çekimi 2017)

Bankalar Sosyal Aktivite Organizasyon Fotoğraf Çekimi Türkiye İş Bankası Patara Kazıları Video Fotoğraf Çekimi Bankalar Aktivite Fotoğraf Çekimi akbank çocuk şenliği gebze Bankalar Aktivite Fotoğraf Çekimi iş bankası kapadokya satranç turnuvası Bankalar Aktivite Fotoğraf Çekimi türkiye iş bankası tema vakfı 81 ilde 81 orman Bankalar Aktivite Fotoğraf Çekimi Türkiye İş Bankası patara videosu reklam filmi Türkiye İş Bankası Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası Antalya 2018 Bankalar Aktivite Fotoğraf Çekimi türkiye iş bankası türkiye küçükler ve yıldızlar satranç şampiyonası antalya

 

Bankalar Aktivite Organizasyon Fotoğraf Çekimi :

Türkiye İş Bankası, Akbank ,Takasbank ile gerçekleştirmiş olduğum sosyal aktiviteler, etkinlikler, sosyal sorumluluk projelerinin fotoğraf ve video çalışmalarını fotoğraflar ve videolar ana başlıklarında görebilirsiniz.

Hakkımda :

Merhaba,

2000 yılından beri profesyonel olarak fotoğrafçılık yapıyorum. Fotoğrafçılığın yanı sıra zamanla video ile ilgili projelerde de yer aldım. Böylece hem fotoğraf hem de video üzerinde bir çok çalışmam oldu. Sitede bu çalışmaların bir kısmı bulunmaktadır. Yeni çalışmalar yeni heyecanlar, yeni keşiflerdir. Projeniz ya da bir prodüksiyon ihtiyacınız varsa bana iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın,

Bülent Özalp 

Fotoğraf Çalışmaları

Video Çalışmaları

Bkz. Fotoğraf Çekimi

 

 

 

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts