Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz.
search

Gözde & Onur

Düğün Film Yapım Prodüksiyon / Düğün Film Çekimi / Gelin Damat Filmi

Düğün Film Yapım Prodüksiyon / Düğün Film Çekimi / Gelin Damat Filmi Gözde & Onur

Merhaba,

2000 yılından beri profesyonel olarak video çekimi yapıyorum. Fotoğrafçılığın yanı sıra zamanla video ile ilgili projelerde de yer aldım. Böylece bir çok düğün film yapım prodüksiyon gerçekleştirdim. Yeni çalışmalar yeni heyecanlar, yeni keşiflerdir. Projeniz ya da bir prodüksiyon ihtiyacınız varsa iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Çalışmaları

Video Çalışmaları

Bülent Özalp

Bknz Düğün Fotoğraf Çekimleri

Düğün Film Yapım Prodüksiyon / Düğün Film Çekimi / Gelin Damat Filmi

Düğün günleri telaş fazla olur.Gelinin hazırlığı sabah ilk ışıkla başlar, sakinlik çoğu zaman telaşa yerini bırakır. Ama tatlı bir telaş vardır.Ne de olsa bu düğün sonunda o saat geldiğinde gerçekleşecektir. ? Biz ise bu düğünün videosu ve fotoğraflarından sorumluyuz.Gelin damattan farkımız yok. Onlar kuaföre biz kuaföre, onlar gelin evine bizde hemen oraya. Tam biraz oturalım, bir şeyler atıştırsak mı derken o da ne konsept bir fotoğraf çekimi için hemen parka gitmeliyiz.Bu bitince düğün alanına ilk biz gidiyoruz ve bizi bekleyen düğün alanındaki tüm detayları çekmeye başlıyoruz.Gelin damat gelmeden bir sürü video fotoğraf çekmeliyiz.

Düğün videosu çekimimiz için meteryaller sonsuz gibi. Derken Gelin Damat geliveriyor. Şarjımız tam mı ? Kontol ediyoruz.Bu değişen 3. pil. 12 saattir çekiyoruz ha gayret bir 4 saat daha var ki en önemli çekimiz şimdi olacak. Hiç bir an kaçırmadan estetik öncelikli olarak çekmeye devam ediyoruz. ? Gece sonlandığında çekim ekibini toplamak da bizim işimiz değil mi ?

Bülent Özalp

Tags:

Gelin Damat Videosu, Gelin Damat Filmi, Gelin Damat Çekimi , Düğün Videosu, Düğün Fotoğraf Çekimi,  Düğün Güncesi , Düğün Filmi ,Düğün günü fotoğraf çekimi, Düğün Günü Video Çekimi ,Gelin damat çekim fiyatı ,düğün filmi çekim fiyatı ,Düğün Film Çekimi ,Düğün Film Çekimi,Düğün videosu çekimi, Düğün videosu çekimi düğün fotoğraf çekimi, düğün fotoğrafı, düğün videosu,  düğün filmi,  düğün video çekimi ,düğün film , düğün video çekimi, düğün fotoğrafçılığı, düğün videocusu , düğün fotoğrafçılığı,düğün güncesi,gelin damat çekimi,gelin damat fotoğraf çekimi,düğün dernek, düğünümüz var fotoğraflar,

düğün filmi ne kadar , gelin damat fotoğrafı fiyat ,düğün çekimi fiyat , düğün için gerekli fotoğraf makinesi nedir , düğün fotoğrafları kurgusu nasıl yapılır, düğün için hazırlık aşaması nasıl fotoğraflanır, düğün güncesi nasıl çekilir, düğün videosu çekimi , düğün film yapım prodüksiyon 

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts