Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz.
search

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları / Düğün Fotoğrafı Fiyatı / Ne Kadar Tutar

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları / Düğün Fotoğrafı Fiyatı / Ne Kadar Tutar :

Düğün filmi ve fotoğrafı çekimi / Düğün videosu Çekimi / Gelin Damat :

Fotoğraf Çalışmaları

Video Çalışmaları

Düğün Fotoğraf Çekimleri :

İstanbul’da düğün fotoğrafçısı olmak zor ve detaylı bir iş. Bir elinde dslr, bir elinde stabilizer, bir  yanda da bitmek bilmez bir lens değişimi. Şimdi video ve fotoğraf için hazır sayılırız, tabi İstanbul trafiği için planlamamızı önceden yapmak kaydı ile. Öncelikle düğünde kullanılacak malzememizi çekim gününden bir gün önce hazırlıyoruz. Buna mutfağa girmek diyebiliriz. Mutfakta düğün, fotoğraf çekimi için kullanılacak ekipmanlarımızın (Dslr Nedir?– Lensler-Piller-Yansıtıcı-Stibilizer-Diğer kameralar-Tripod-Monopod-Harici dış kaynağı-Kartlar-Bu ekipmanların çantaları) hazırlanıp, kullanılır hale getirilmesi gerekiyor. İstanbul’da düğün fotoğrafçılığı için bir çok rakibiniz olacaktır. Mesela hafta sonu Fenerbahçe Parkına bir uğrayın, bir sürü fotoğrafçı gelin-damat fotoğrafı çekmektedirler. Onların ne tip ekipman ile neler yaptıklarını burada gözlemleyebilirsiniz.

Düğün fotoğraf çekimi ile ilgili tabi ki rekabet doruk noktasında.Her gün evlendirme dairesinden içeri girecek çiftler, yepyeni bir hayata yelken açacaklar.İşte onların bu özel günlerini çekmek için sizde fotoğrafçılar ve video çekim yapanlar arasında yer almalısınız.Tabi bu pastada yer almak için bir çok niteliğe sahip olmalısınız. Öncelikle süreci anlamalı ona göre stratejiler geliştirmelisiniz.

Düğün için video ve fotoğraf çekiyorsanız ikişer makine  taşımanız gerekebilir düğün alanında. Gelin ve damada birer kişi çalışsanız dört dslr ile düğün anında hazır bulunmalısınız.Mesela ben Canon 5d Mark 4 ile fotoğrafları, sony a7s2 ile videoları çekiyorum.Tabi partneriniz de de benzer bir setup olmalı daha randımanlı çalışabilmek için.

Düğün fotoğraf çekiminde gelin ve damadın akrabaları çoğu zaman çok pozitif ve yardımcı olabiliyorlar.Bu yardımları karşılıksız bırakmayın en güzel kareler onlarla olanlardır.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları :

Düğün fotoğrafçısı fiyatları şehirden şehire, fotoğraf grubunun sayısından, gelin damadın ihtiyaçlarına ve seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Yeri geliyor sadece bir dış çekim, yeri geliyor tüm düğün günü fotoğraf ve video çekimler yapılabilmektedir. Dış çekim bir fotoğraf 1000-1500 TL arasında değişirken , tüm düğün günü fotoğraf çekimi 2000-3500 TL arasında değişebilmektedir. Gelin ve damadın full paket (Fotoğraf + Video) alımlarında bu fiyat 5000-15000 TL arasında görülmektedir.

 

Sevgiler, Bülent Özalp 

Düğün filmi ve fotoğrafı çekimi / Düğün videosu Çekimi / Gelin Damat : düğün fotoğrafçısı düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları / Düğün Fotoğrafı Fiyatı / Ne Kadar Tutar düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları / Düğün Fotoğrafı Fiyatı / Ne Kadar Tutar : Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları / Düğün Fotoğrafı Fiyatı / Ne Kadar Tutar düğün fotoğrafçısı düğün fotoğrafçısı düğün fotoğrafçısı

 

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts