Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz.
search

81 İLDE 81 ORMAN TÜRKİYE İŞ BANKASI TEMA VAKFI ESKİŞEHİR VİDEOSU

İş bankası tema vakfı 81 ilde 81 orman projesi :

İş bankası tema vakfı 81 ilde 81 orman projesi - ESKİŞEHİR VİDEOSU

Fotoğraf Çalışmaları

Video Çalışmaları

Merhaba,

Tanıtım filmi çekimi firmanız için bir gereklilik durumunda olsa da ihmal ettiniz.Bir çok rakip firma bulunabilirlikte , bilinebilirlikte  sizden daha ileri hale geldi. Siz bir şey yapmadığınız sürece aradaki uçurum gün be gün arttı.Bıçak kemiğe dayandı.İşte tam bu anlarda aklınızatanıtım filmi çekimi ve reklam verme fikri geldi.Aslında çok da geç kalmadınız.

Tabi firmanızı en iyi şekilde anlatmak nasıl olacak ? Bunun fotoğraf ve video çekimleri nasıl yapılacak, hangi mecrada ne zaman ne kadar süre yayınlanacak ?

Tanıtım filmi çekimleri öncesi hazırlık dönemi keşif ile başlar devamında ekibin kaç kişi olacağına karar verilir. Tüm hazırlıklar yapıldığında yola çıkılır ve çekimin yapılacağı yere gelinir.Ekipmanlar hazırlanır ve çekime başlanır. Tanıtım filmi ile alakalı ise bir ön çalışma şarttır. Örneğin otel çekiyorsanız nereyi nasıl çekeceğinizi bilmeli, hangi lensi nerede kullanacağınıza karar vermeli, hikayenizi nasıl anlatacağınızı belirlemeli ve ona göre çekim yapmalısınız. Hiç plansız gidilen bir proje elinizde bol ama yetersiz ham görüntü sağlayabilir. Çıkın sonra çıkabilirseniz işin içinden ?

Tanıtım filmi formatları :

Tanıtım videosu için bir çok seçenek mevcut. 4k video çekilebileceği gibi 1080p diye tabir edilen full hd fotmatta da videolar çekilebiliyor. Tabi burada önemli olan elinizdeki dslr nin kabiliyetidir.Müşteriler 2017 sonrası 4k video istemeye başladılar. 5d Mark 4 , (4k maalesef crop problemlidir.) , a7s2 sony gibi cihazlarla 4k formatta yapılan çekimler daha sonra kurgu programlarında gene 4k işlenip servis edilebiliyor.

Tanıtım videosu, çekim günü gerçekleşen çekim ve çekim sonrası kurgu ile birlikte uzun bir zamanda ortaya çıkan üründür.

Tanıtım videolarını site üzerinde video çalışmaları başlığı altında izleyebilirsiniz.

Sevgiler,

Bülent Özalp

İş bankası tema vakfı 81 ilde 81 orman projesi :

Bknz : Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimleri

Tags: Tanıtım Filmi İçin Gerekli Ekipman , Türkiye iş bankası tema vakfı 81 ilde 81 orman ,Tanıtım Videosu Çekim Teknikleri ,Tanıtım Videosu Çekimi , Firma Tanıtım Filmi Çekimi , Tanıtım Filmi Formatları , Video Tanıtım ,Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi ,Kurumsal Firma Tanıtım Filmi Çekimi , Tanıtım Filmleri Çekimi ,Tanıtım Videosu ,Tanıtım Film ,Tanıtım Video ,Kurumsal Tanıtım Filmi – Türkiye iş bankası tema vakfı 81 ilde 81 orman

Banka Etkinlik Videosu – Tanıtım Videosu – Tanıtım Filmi – Keşif Filmi – Kurumsal Tanıtım filmi – Kurumsal Tanıtım Videosu – Firma Tanıtım Filmi – Firma Tanıtım Videosu – Banka Sosyal Medya Videosu – Türkiye İş Bankası -Tanıtım Filmi – Reklam Filmi – Türkiye iş bankası tema vakfı 81 ilde 81 orman

 

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts