Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz.
search

Tanıtım Filmi Çekimi – Tanıtım Film Çekimleri – Kurumsal Tanıtım

Tanıtım Filmi Çekimi :

Tanıtım filmi çekimi firmanız için bir gereklilik durumunda olsa da ihmal ettiniz.Bir çok rakip firma bulunabilirlikte , bilinebilirlikte  sizden daha ileri hale geldi. Siz bir şey yapmadığınız sürece aradaki uçurum gün be gün arttı. Bıçak kemiğe dayandı. İşte tam bu anlarda aklınıza tanıtım filmi çekimi ve reklam verme fikri geldi. Aslında çok da geç kalmadınız.

Alcam Fabrika Fotoğraf Çekimi - Fabrika Tanıtım Fotoğraf Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi Firma Tanıtımı Omur Çelik Fabrikasi Tanıtım Fotoğraf Çekimi - Fabrika Fotoğraf Çekimi -

Şisecam Bursa Fabrikası - Fabrika Tanıtım Fotoğraf Çekimi - Fabrika Tanıtım -

Şisecam Bursa Fabrikası - Fabrika Tanıtım Fotoğraf Çekimi - Fabrika Tanıtım -

Tanıtım Filmi Çekimi Firma Tanıtımı Tork Baglantı Elemanları Fabrika Fotoğraf Çekimi - Fabrika Tanıtımı -

 

Tabi firmanızı en iyi şekilde anlatmayı nasıl yapacaksınız ? Fotoğraf ve video çekimleri nasıl yapılacak, hangi mecrada ne zaman ne kadar süre yayınlanacak ? Tanıtım Filmi Çekimi :

Tanıtım filmi çekimleri öncesi hazırlık dönemi keşif ile başlar devamında ekibin kaç kişi olacağına karar verilir. Tüm hazırlıklar yapıldığında yola çıkılır ve çekimin yapılacağı yere gelinir.Ekipmanlar hazırlanır ve çekime başlanır. Tanıtım filmine ile alakalı ise bir ön çalışma şarttır. Örneğin otel çekiyorsanız nereyi nasıl çekeceğinizi bilmeli, hangi lensi nerede kullanacağınıza karar vermeli, hikayenizi nasıl anlatacağınızı belirlemeli ve ona göre çekim yapmalısınız. Hiç plansız gidilen bir proje elinizde bol ama yetersiz ham görüntü sağlayabilir. Çıkın sonra çıkabilirseniz işin içinden ?

Tanıtım filmi formatları :

Tanıtım videosu için bir çok seçenek mevcut. 4k video çekilebileceği gibi 1080p diye tabir edilen full hd fotmatta da videolar çekilebiliyor. Tabi burada önemli olan elinizdeki dslr nin kabiliyetidir.Müşteriler 2017 sonrası 4k video istemeye başladılar. 5d Mark 4 , (4k maalesef crop problemlidir.) , a7s2 sony gibi cihazlarla 4k formatta yapılan çekimler daha sonra kurgu programlarında gene 4k işlenip servis edilebiliyor.

Tanıtım videosu, çekim günü gerçekleşen çekim ve çekim sonrası kurgu ile birlikte uzun bir zamanda ortaya çıkan üründür.

Tanıtım videolarını site üzerinde video çalışmaları başlığı altında izleyebilirsiniz.

Tanıtım filmi çekimi için fabrikaların, otellerin ön hazırlık yapması sizin ön hazırlığınız kadar önemlidir, Pis bir oda, yağ içinde bir fabrika , tozlu , çamurlu bir bahçe ister istemez sizin objektifinize de yansıyacaktır. Bunu tanıtım filmini yapacağınız yer ile görüşüp kontrol altına alabilirsiniz.

Sevgiler,

Bülent Özalp

Fotoğraf Çalışmaları

Video Çalışmaları

Bknz : Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimleri

Tags: Tanıtım Filmi Çekimi Firma Tanıtımı

Fabrika Tanıtım Filmi Yapım 

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts